Yhteystiedot

Pellopuu luotomaisema Torniojoki Pellopuu luotomaisema Torniojoki pysty
iChome

TEHDAS

Torniontie 113 A
95645 Turtola
FINLAND

Y-tunnus: 0193691-9

iCphone

PUHELIN

p. +358 40 3000 230

Palvelemme ark. klo 8- 15:30

ICcalc

PANKKI

Danske Bank
IBAN: FI12 8189 9710 0606 63
BIC/SWIFT: DABAFIHH

iCglobe

VERKKOLASKUT

Osoite: 003701936919
Operaattori: Basware Oyj /
BAWCFI22

Myynti

Pellopuu Oy toimittaa maanlaajuisesti ensiluokkaiset rakenteelliset ratkaisut hirsikotia rakentaville. Jälleenmyyjiemme yhteystiedot löydät myynti-sivulta.

Jälleenmyyjät

Teolliset asiakkaat

perttu-porhola
Perttu Pörhölä
Toimitusjohtaja

+358 40 550 4833
perttu.porhola@pellopuu.fi

Projektirakentaminen

antti-nikumaa-2
Antti Nikumaa
Liiketoimintajohtaja, hirsikehikot

+358 40 300 0244
antti.nikumaa@pellopuu.fi

Tuotanto ja hankinta

Pellopuu Reijo Ojaniemi
Reijo Ojaniemi
Tuotantojohtaja

+358 40 3000 253
reijo.ojaniemi@pellopuu.fi
Pellopuu Janne Pakisjärvi
Janne Pakisjärvi
Projektipäällikkö

+358 40 300 0255
janne.pakisjarvi@pellopuu.fi
esa-valli-1
Esa Valli
Tuotantokoordinaattori

+358 40 300 0237
esa.valli@pellopuu.fi

Hallinto

Pellopuu Perttu Pörhölä
Perttu Pörhölä
Toimitusjohtaja

+358 40 550 4833
perttu.porhola@pellopuu.fi
kari-pasma
Kari Pasma
Suunnittelupäällikkö

+358 40 300 0238
kari.pasma@pellopuu.fi
Pellopuu Sinikka Virtanen
Sinikka Virtanen
Talouspäällikkö

+358 40 300 0248
sinikka.virtanen@pellopuu.fi
Pellopuu Jouni Yli-Saukko-Oja
Jouni Yli-saukko-oja
Tuotannontyönjohtaja

+358 40 300 0236
jouni.yli-saukko-oja@pellopuu.fi

Yhteydenottopyyntö