Yhteystiedot

Pellopuu luotomaisema Torniojoki Pellopuu luotomaisema Torniojoki pysty
iChome

TEHDAS

Torniontie 113 A
95645 Turtola
FINLAND

Y-tunnus: 0193691-9

iCphone

PUHELIN

p. +358 40 3000 230

Palvelemme ark. klo 8- 15:30

ICcalc

PANKKI

Danske Bank
IBAN: FI12 8189 9710 0606 63
BIC/SWIFT: DABAFIHH

iCglobe

VERKKOLASKUT

Osoite: 003701936919
Operaattori: Basware Oyj /
BAWCFI22

JÄTTIHIRSI™ – Made by Pellopuu, Sales by Salvos

Salvos Finland Oy vastaa JÄTTIHIRSI™-rakenteiden myynnistä talopaketteihin ja projektitoimituksiin. Lue lisää osoitteessa painumatonhirsi.fi ja ota yhteyttä asiakaspalvelu@salvos.fi, p. 010 440 9140.

Tarjouspyyntö

Myynti

Pellopuu Oy toimittaa maanlaajuisesti ensiluokkaiset rakenteelliset ratkaisut hirsikotia rakentaville. Millaisen hirsikodin sinä haluaisit rakentaa? Kysy lisää ja pyydä tarjous!

Tarjouspyyntö
Oulun alue


Markku Mäläskä
Oulun Hirsiset Oy
p. 050 470 3112
markku.malaska@hirsiset.com


Kuopio:


Kari Hiltunen
Honkakartano Oy
p. 050 027 5913
kari.hiltunen@honkakartano.fi


Iisalmi, Joensuu, Savonlinna

Heikki Ruotsalainen
Honkakartano Oy
p. 040 057 9577
heikki.ruotsalainen@honkakartano.fi


Teolliset asiakkaat

Pellopuu Mikko Mannila
Mikko Mannila
Toimitusjohtaja

+358 40 300 0245
mikko.mannila@pellopuu.fi

Projektirakentaminen

Pellopuu Janne Pakisjärvi
Janne Pakisjärvi
Projektipäällikkö

+358 40 300 0255
janne.pakisjarvi@pellopuu.fi

Tuotanto ja hankinta

Pellopuu Reijo Ojaniemi
Reijo Ojaniemi
Tehdaspäällikkö

+358 40 3000 253
reijo.ojaniemi@pellopuu.fi

Hallinto

Pellopuu Mikko Mannila
Mikko Mannila
Toimitusjohtaja

+358 40 300 0245
mikko.mannila@pellopuu.fi
Pellopuu Esa Valli
Esa Valli
Myyntisihteeri

+358 40 300 0237
esa.valli@pellopuu.fi
Pellopuu Antti Nikumaa
Antti Nikumaa
Suunnittelupäällikkö

+358 40 300 0244
antti.nikumaa@pellopuu.fi
Pellopuu Sinikka Virtanen
Sinikka Virtanen
Talouspäällikkö

+358 40 300 0248
sinikka.virtanen@pellopuu.fi
Pellopuu Jouni Yli-Saukko-Oja
Jouni Yli-saukko-oja
Tuotannontyönjohtaja

+358 40 300 0236
jouni.yli-saukko-oja@pellopuu.fi

Yhteydenottopyyntö